HÜR TOPLU SMS

HÜR TOPLU SMS

Hakkında:

2019 Yılından beri, Sesli ve yazılı kısa mesaj konusunda hizmet vermektedir.Hür Toplu SMS BTK Nezlinde Operatör olarak tanımlı bir firmadır.Sesli ve yazılı kısa mesaj hizmetleri konusunda profesyonel olarak çalışmaktadır.GSM operatörlerinin santrallerine doğrudan bağlıdır.HÜR TOPLU SMS Çözüm ortağımız Öztek Haberleşme iş birliğidir.Öztek Haberleşme ad ve hesabına Elektronik Haberleşme(SMS) hizmeti vermeye yetkilidir.

Hür Toplu SMS Hizmeti ile Avantajlar;

İnternet üzerinden kurumsal olarak firmanızın şubelerine, müşterilerine, bayilerinize özel kampanyaları ve duyuruları iletebilir ya da kişisel olarak arkadaş ve akrabalarınıza bilgilendirme mesajı yada özel günlerde SMS gönderebilirsiniz. Binlerce kişiye mesajınızı anında ulaştırmanın en kolay ve en ekonomik yolu Hür Toplu SMS ile Toplu SMS'dir.

Hitaplı SMS

Rehberinize kaydettiğiniz binlerce kişiye aynı anda kendi ismiyle hitap ederek özel mesaj atabilirsiniz.Ayrıca rehbere kaydetmeden de excel'den kişiye özel kendi ismiyle toplu sms gönderebiliriniz.

Excel ile Gönderme:

Excelden 3 faklı şekilde sms gönderebilirsiniz;

* Excelden Özel Tasarım Sms: İstediğiniz smsi tasarlayıp kişiye özel mesaj atabilirsiniz.

* Numara Mesaj Formatı: Her numaraya farklı sms gönderebilirsiniz.

* Excel Dosyasıyla Sms: Exceldeki numaralara toplu sms gönderebilirsiniz.

Anlık Rapor:

Gönderilen smslerin sonuçlarını çok hızlı bir şekilde detaylı olarak alabilirsiniz. (iletildi, bekleyen, telefon kapalı, böyle bir numara yok,operatör hatası, mesaj hafızası dolu vs.)

Sesli Arama:

Sesli Mesaj:Özel olarak kaydedilmiş bir sesin istenilen telefon numaralarını otomatik olarak arayıp bu numaralara hızlı bir şekilde ulaştırılmasıdır. Sesli reklam sistemi ile 100.000 kişiye, 15 saniyelik bir mesajı çok kısa bir zaman diliminde dinletebilirsiniz.

Sesli Anket:Belli bir plana göre hazırlanmış olan soruları telefonda tuşlama yöntemi ile cevaplanmasını sağlayan Telediyalog sistemidir. Telediyalog sesli anket yöntemi günümüzde siyasi partilerin , belediyelerin , hastanelerin , özel kurs ve dershanelerin kullandığı bir yöntemdir.

Toplu Faks:

Kurumların, birbiriyle veya kendi içinde resmi olarak iletişimi sağlayabilmeleri için en hızlı yöntem toplu fax göndermedir. Ticari hayatta da vazgeçilmez ihtiyaçlarınız arasında olan faks; fiyat ve ürün listelerinin, hesap ekstrelerinin gönderilebilmesi, duyuruların yapılabilmesi amacıyla da çok sık kullanılmaktadır. Aynı anda yüzlerce binlerce numaraya, internet üzerinden ulaştırılmasını ve birkaç dakika içinde adet sınırı olmaksızın sonuç raporlarının izlenebilmesi üzerine tasarlanmıştır

Toplu SMS Seçenekleri ve bilgi için Çağrı Merkezimizi veya web adresimizi ziyaret edebilirsiniz. hurtoplusms.com

Başarıya bizimle yürüyün...

Hür Toplu SMS / Hürgrup Kuruluşudur.

hurtoplusms.com

 

1 2