Düzce de Ev Satışları Düşüşte

Düzce de Ev Satışları Düşüşte

Düzce'de Ev Satışları Düşüşte - Basında Biz:
DÜZCE(İHA) Düzce Emlak – Hür Gurup Yönetim Kurulu Başkanı Hürkerim Küçükusta, Türkiye genelinde olduğu gibi Düzce'de de konut satışlarında bir gerileme olduğunu satışların artması için konutta faizsiz imkanların tanınması gerektiğini söyledi.

DÜZCE(İHA) – Hür Gurup Yönetim Kurulu Başkanı Hürkerim Küçükusta, Türkiye genelinde olduğu gibi Düzce'de de konut satışlarında bir gerileme olduğunu satışların artması için konutta faizsiz imkanların tanınması gerektiğini söyledi.


Küçükusta, emlak sektöründe ülke genelinde olduğu gibi Düzce'de de bir yavaşlamanın söz konusu olduğunu belirterek "Ne yazık ki ev satışlarının geçtiğimiz yıllara göre düşüşe geçtiği görüyoruz. TÜİK tarafından sunulan istatistik raporlarına göre, emlak sektöründe yavaşlama söz konusu. 'Konut satışları azaldı' şeklinde yapılan pek çok haber, sektöre ayna tutmaya yetiyor. Genel değerlendirme olarak ele alınan Türkiye'nin durumu, Düzce'nin belli bölgeleri için de geçerli. Satışların düşmüş olduğu, çoğu zaman müşterilerin artan faizlerden dolayı ev alımlarında çok da talep kar olmadığı soncuna ulaşılıyor. Genel veriler dahilinde Düzce'nin de satış seyrini azaltarak izlediğini söyleyebiliriz" dedi.

Yayınlanan Haber Kaynak Bilgileri:
https://www.duzcehurhaber.com
https://www.haberler.com/duzce-de-ev-satislari-dususte-11818281-haberi/?fbclid=IwAR1hNLaD5Ms16SvKOJzH0djUP0WgqY7l8JojPkHtltCdSWKEYSX-r_rQKPc
https://www.iha.com.tr/duzce-haberleri/duzcede-ev-satislari-dususte-2250329/
https://www.yeniakit.com.tr/haber/duzcede-ev-satislari-dususte-648860.html
https://www.mynet.com/duzcede-ev-satislari-dususte-180104348768
https://www.karar.com/duzce/duzcede-ev-satislari-dususte-1143481
https://www.haberturk.com/duzce-haberleri/67450828-duzcede-ev-satislari-dusustekucukusta-konutta-faizsiz-imkanlar-taninmali
https://www.duzcehuremlak.com/duzce-de-ev-satislari-dususte-basin-odasi-duzcehuremlak-com.html
https://hurgrup.com
Emlak

DİĞER PROJELERİMİZ