Hür Haber Gazetesi 1. Yaşında

Hür Haber Gazetesi 1. Yaşında

'1. kuruluş yılımız kutlu olsun.'

Gerçeği en gerçek, doğruyu en doğru bir ifadeyle hür bir anlayışla cesurla kaleme almak için imtiyaz sahibimiz Hürkerim Küçükusta teşvikiyle ilk adımı 24 mayıs 2021'de attık. Geride bıraktığımız bir yıl içerisinde tarafsız habercilik anlayışımızdan ödün vermeden en kısa sürede en merak edilen haberlerin kaynağı olduk. Gündeme dair gelişmelerden, şehrimizdeki tüm haberleri kaleme alarak okurlarımızla paylaştık. 

İnandığımız bir hikayemiz var. Her insan en doğru haberi tarafsızca okuyabileceği, hür bir şekilde yorumlayabileceği bir gazete ile güne başlamak ister. Yazılan her satırda gerçeği yansıtan doğru analizleri, yorumları ve gündeme dair her konunun haklı bir değerlendirmesinin yapıldığı sayfaları çevirmek ister. Biz bu hayali gerçeğe dönüştürmek için kolları sıvadık. Haftalık çıkardığımız her gazete sayısında bir öncekinden daha iyi bir sonraki sayı için en iyisini amaçladık. Bugün birinci yılımızı büyük bir coşkuyla kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu özel günde emeği bulunan, bizlerle birlikte olan, inandığımız hikayede desteklerini esirgemeden cesurca kaleme alınan sayfalarımız arasında hür bir anlayışla objektif haberlerimizi okuyan tüm okuyucularımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Hikayemizin gerçeğe dönüşmesinde bizlere inanarak her türlü desteğiyle yolumuzu aydınlatan kurucumuz, imtiyaz sahibimiz Hürkerim Küçükusta; Şehrimizde de olduğu gibi dünyada her zaman en doğru çalışmaların en önemli kaynağı haber siteleri ve gazeteleridir. Bundan yaklaşık bir yıl önce kalemi bağımsız ve cesur yazarların bir çatı altında toplandığı gazetemizin açılışını gerçekleştirdik. Bugün geride bıraktığımız bir yıl içerisinde büyüyen okuyucu kitlesini, her baskıda artan kalitesiyle gazetemizi ve en doğru haberleri sunan sitemizin gelişerek büyüdüğüne şahit oluyoruz. Bizim bu projeyi hayata geçirmemizin en büyük sebebi insanımızdır. Biz hemşerilerimizin yaşam sürdükleri şehir başta olmak üzere gündeme doğru her gelişmeden cesur ve bağımsız kalemlerden haberdar olmalarını istiyoruz. Ulusal basın sektöründe adına tarafsız sloganı ekleyerek yaptığı haberlerle, yer verdiği yazılarla çok da yanlı bir görüş sergileyen gazetelere mahkum olmadığımızı göstermek istedik. Şükürler olsun aldığımız verilerde takip ettiğimiz analizlerde bunun da yükselen rakamlar eşliğinde devam ettiğini bildirmek istiyorum. Gazetemizin her departmanında gazetecilik anlayışının gerekliliklerini yerine getirerek bizlere katkı sunan, okuyucumuza ulaşması için çabalayan ve gazetemizin okuyucusu olan tüm hemşerilerimize gönülden teşekkür ediyorum. İnanarak başladığımız bu güzel başarı hikayesinin artarak devam eden yolculuğunda destekleriyle yanımızda olan, bizi yalnız bırakmayan tüm okurlarımıza da şükranlarımızı sunuyorum. Sizler için her zaman en iyi olanı, en güzel şekilde hayata geçirmek, sizleri memnun etmek bizim için en büyük başarıdır. İyi ki varsınız, her şey sizin için.'' sözleriyle birinci kuruluş yıl dönümümüzde duygularını okuyucularımızla paylaştı.

Gerçeği en gerçek haliyle okuyucularıyla paylaşan ''Hür Haber'' ailesi olarak geride bıraktığımız her yeni seride gelişen teknolojinin destekleriyle en iyi hizmeti sunan ve daima zirveye göz kırpan bir anlayışla yayınlarımızı paylaşmaya devam edeceğiz.

Bu başarı hikayesinin bir parçası olan hemşerilerimize bir kez daha teşekkür ediyor, büyüyen ailemizde var olduğunuz için büyük bir onur duyuyoruz.

'Hep birlikte nice başarılı hedeflere.'

Haber Kaynak Bilgileri:
https://duzcehurhaber.com/hur-haber-gazetesi-1-yasinda/11816/

DİĞER PROJELERİMİZ